WoT Al Fajká fórum

The Moravian fundamental pipesmokers playing World of Tanks with Czech and Slovak brothers.

Nejste přihlášeni

Oznámení

#1 15. 09. 2014 14:59:01

czumyl
prudič/V
Místo: Ústí
Narozeniny: 28. června
Věk: 10 let
Registrován: 18. 11. 2013
Příspěvky: 7.544
Web

Pravidla fóra a klanu

Pokud vám po registraci cokoliv nefunguje (vkládání příspěvků apod.) kontaktujte admina Czumyla nebo velitele klanu Bigdragona soukromou zprávou nebo na mail cumyl"kyselá ryba"seznam.cz, resp. velitel"kyselá ryba"alfajka.cz.

Porušením pravidel se člen vystavuje riziku vyloučení z klanu, obzvláště to platí pro pravidla psaná tučně!

Neexistuje vyjimka z věku +18

Úvodní pravidla
  1. Přijímat do klanu pokud žadatel splňuje pravidla (poslat pozvánku) může každý od náboráře nahoru.

  2. Z klanu vyhazuje pouze velitel klanu.

  3. Velitel/Bojový důstojník má vždycky pravdu.

  4. Moderátor/administrátor má vždycky pravdu.

  5. Přezdívka na tomto fóru musí být stejná jako přezdívka ve WoT.

  6. Po registraci uvede každý čekatel ve vlákně Kdo jsem, odkud přicházím a proč chci do klanu, proč chce hrát zrovna za Al Fajká. Účty, které se jen registrují a nic nenapíší, jsou neprodleně mazány pro neaktivitu.

  7. Každý musí mít unifikovaný podpis (návod zde). Navíc je povolen jeden řádek vlastního textu.

  8. Po přijetí do klanu se každý přiměřeně představí v klanovém představovacím vlákně.

Obecná pravidla
  • Povinné nainstalování (do 48 h od registrace) a používání Discord (nick stejný jako ve hře). Používání znamená, že mám-li puštěný WoT a nejsem v práci, tak mám puštěný i Discord a jsem v některé z místností. Tohle pravidlo se vztahuje i na členy AF_F.

  • Hesla klanových místností se nesdělují nikomu mimo klan, pokud si potřebujete někoho přivest tak buď do náboru nebo přetažením

  • Okamžitě po přihlášení se na TeamSpeak opouštím Hlavní místnost a jdu do některé z jiných místností. Na vyčkávání na spoluhráče využiji příslušnou místnost (Četa 1, Opevnění 1 atp. podle toho, čeho se chci účastnit). Pokud nehraji, jdu do místnosti AFK. Pokud se nechci účastnit skupinových aktivit, jdu do místnosti Samotáři.

  • Pokud jsem na Discordu v místnosti Samotáři, tak mám vždy vyplý nebo odpojený mikrofon.

  • Postupně si přidávejte lidi z klanu do přátel abyste mohli jednoduše zakládat společné hry

  • Člen musí klan reprezentovat jak nejlépe umí, pokud někomu nadává, nebojí se použít vulgarismy, ale vždy se vyvaruje rasistických urážek.

  • Člen se musí za jakékoli situace snažit získat „open source“ medaili makak_1 a to dostatečně chytře, aby nedostal ban.

  • Alkohol není zakázaný, ale stav kdy se začnou plést strany a podvědomí se zdráhá uposlechnout rozkaz a být při vědomí, je za hranicí únosnosti.

  • Velitel čety musí mít vypnutý mód útok, pokud se účastníci čety nedomluví jinak. Pokuta - panáky pro četu.

  • Jednou za čas si každý člen znovu přečte pravidla, aby sis je osvěžil a dozvěděl se, jestli nedošlo k nějakým změnám.

  • Být platným členem znamená, účastnit se večerních strongholdů vždy, když mi to rodina, práce, koníčky nebo latifundie dovolí a průběžně sledovat fórum

  • Za neaktivitu se považuje neomluvená absence ve hře trvající déle než měsíc, opakovaná nepřítomnost na Discordu a nesledování fóra.

Pravidla pro fórum
  1. Člen je povinen sledovat fórum a podle možností na něj přispívat.

  2. Všechna rozhodnutí, která učiní velitel, zástupce velitele či některý z důstojníků, budou zdokumentována na fóru.

  3. Pokud si člen nárokuje medaili za výkon ve hře, musí doložit replay bitvy a snímek obrazovky.

  4. Nikdy nepiš více příspěvků pod sebe, pokud od sebe nejsou příliš časově vzdáleny. Pokud odešleš příspěvek a vzpomeneš si, že chceš ještě něco doplnit, edituj předchozí příspěvek.

  5. Nikdy necituj poslední příspěvek. Pokud reaguješ na příspěvek, který je hned nad tvým, není třeba jej citovat - všichni vidí, na co reaguješ a mají kontext.

  6. Nikdy nepiš (výhradně) velkými písmeny (verzálkami, kapitálkami) a už vůbec ne do nadpisu příspěvku. Pokud chceš něco zdůraznit, použij funkce fóra (tučné písmo, podtržené, barevné atp.).

  7. Pokud je tvůj příspěvek zkopírován z článku či jiného (internetového) zdroje mimo tohle fórum, MUSÍ začínat nadpisem:

Převzato z www.blabla.bla, autorem článku je autor_článku.
[h]Převzato z [url=www.blabla.bla/test/clanek5]www.blabla.bla[/url], autorem článku je [i]autor_článku[/i].[/h]

Upravil bigdragonAF (03. 05. 2019 07:40:49)

Offline

Like dali:

heroman63, MedidekPu, bigdragonAF, Jimmyman, feflo, Kvikveg

#2 25. 03. 2016 12:58:09

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Narozeniny: 18. října
Věk: 61 let
Registrován: 18. 11. 2013
Příspěvky: 18.299

Offline

#3 18. 07. 2018 12:58:00

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Narozeniny: 18. října
Věk: 61 let
Registrován: 18. 11. 2013
Příspěvky: 18.299

Re: Pravidla fóra a klanu

doplněny body
Být platným členem znamená, účastnit se večerních strongholdů vždy, když mi to rodina, práce, koníčky nebo latifundie dovolí a průběžně sledovat fórum
Za neaktivitu se považuje neomluvená absence ve hře trvající déle než měsíc, opakovaná nepřítomnost na Discordu a nesledování fóra.

Offline


Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK