WoT Al Fajká fórum

The Moravian fundamental pipesmokers playing World of Tanks with Czech and Slovak brothers.

Nejste přihlášeni

Oznámení

#276 27. 11. 2019 17:08:40

JesterCZ
Posádkový důstojník
Místo: Most
Registrován: 05. 10. 2015
Příspěvky: 1.742

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Večer, měl jsem velkou část práce hotovou, říkal jsem si, no já snad zapnu tanky. Pročítám fórum a aktuálně vidím, že jede AF F a i Rejnok dorazí, tak honem bylo rozhodnuto, zapnul jsem discord, bože jak já ho nesnáším a jal se kecat s klukama.

A pak i na pár her hrát. Něco tomu krapet chybělo. Taková svěžest, ale sranda byla, ne že ne.  I když se o soustřelu mluvilo a vážně to není nová věc u nás, nevidím to jako poblém a to jenom proto, že každý děláme v tu chvíli na co máme a nemá smysl a ani řešení se snažit změnit něco, co změnit prostě nejde. Ruka prostě neposlechne a může člověk jak chce trénovat, nemá reflexy, nemá cit v rukou, nebo se ruce klepou. Takže to beru jako fakt a spíše se snažím užít tu radost, kdy se to lépe povede, než abych smutnil nad tím, co je mnohem častější, že to prostě nejde.


Ale je dobře, že o tom můžeme mluvit a nebát se to říct.  Jenom nebuďme smutní, že některé věci prostě řešení nemají.

Rejnoku, teď pár písmenek čistě k tobě. Ty jsi věrné prase a svině. Je fuk, kdo je v jakém klanu, teď jsem byl na výletu a stejně se na tom, že tu je můj domov nic nezměnilo. Věřím tomu, že mezi nás patříš a to, co máš za jménem je fuk. A je skvělé, že alespoň takhle u nás jsi.

Dnes bych rád dal četu, pokud to půjde.


signature.pngshp.pngussr_2.pngusa_1.pngchina_1.pnguk_1.pnggermany_1.pngjapan_1.pngfr_1.pngarty_haters.pngcigar.pngusa_1.pngfinal.png33.png

Offline

Like dali:

Shortik, bigdragonAF, MoonmanDJ

#277 27. 11. 2019 19:47:45

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Ahoj všem. Já to nemyslel zle. Však já sám už mám občas i ruce se třesoucí a střely létající Pánu Bohu do oken a jen doufám, že mi to odpustí a že ho omylem netrefím. I když při mém štěstí  raketa

Rád si zahraji s tebou Ještěre i s kýmkoli jiným. Pořád jsem ještě ve stadiu, kdy mě hra baví, i když má dvoudenní serie stála za to. Fajn lidí je málo a je třeba si jich vážit. Takže já mám váhu a každého  Vás tam postavím a běda vám, běda vám, pokud mi ji někdo rozbije... Smile-izmena


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dali:

JesterCZ, bigdragonAF, MoonmanDJ, Shortik

#278 27. 11. 2019 23:13:05

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Děkuji Jesterovi a Embeckovi (snad jsem to napsal dobře) za hry. Sice to chvíli nešlo, ale zlomilo se to a nakonec jsme skončili třemi  vyhrami v řadě. Takže díky.

Jinak ne vždy a ve všem se můžeme shodnout a problematika artynek patří mezi ně. Pro někoho do hry nepatří pro jine je to součást hry. Chápu, že ani poslední hra nemusela všechny přesvědčit, ale myslím, že u nás hodně pomohla výhře. Nicméně pocit, že vedle mě je dobrý člověk a kamarád je důležitější než drobné neshody.
Prostě jdeme dal a pořád spolu po boku. Snad to vnímáte stejně.

A díky moc za vše a těším se na další společné hry jak v cetach tak v odradech.
Fakt díky moc. Smile_honoring


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dali:

MoonmanDJ, jardagsf1, JesterCZ

#279 28. 11. 2019 00:49:20

JesterCZ
Posádkový důstojník
Místo: Most
Registrován: 05. 10. 2015
Příspěvky: 1.742

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Napsal jsi to moc pěkně kamaráde, děkuji.

Rejnok dneska poprvé zažil nasraného ještěra, ale znáte mou lásku k artynám.

Není to věc přesvědčení, samozřejmě že i oni mohou rozhodnout bitvu a bez debat třeba v tomhle případě z velké čísti byla výhra jenom díky nim. Je to jen čirá nelogičnost a nenávist, kdy i špatná věc může mít dobrý výsledek, ale nic to na tom, že to člověk nemá rád nezmění.

To totiž není o tobě, nebo komukoliv, kdo to hraje, byť ve chvilce rozčilení člověk jen nadává jak špaček a kokoti létají na všechny strany. Nic se na tom, že tě vždy rád uvidím a budu se na každou společnou hru těšit vůbec nic nezmění. To je jen o tom, že je člověk v podstatě vezněm, kdy nemá na výběr a musí to brát tak, jak to je a přijde mi lidsky špatné, bavit se tím, že ostatní šikanuji. Mít radost z ubližování.

Když jsem velel klanu a hrála se arty, nikdo neměl arty a já si jí začal dělat jen pro to, že to bylo potřeba do CW.  Postupem času si člověk udělal všechny a nejenom pro to, že byla vyloženě nutnost, naučit se jejich styl a jak se proti němu omezeně bránit, ale díky i odlišným vlastnostem bylo potřeba si je osahat, aby člověk věděl, jak se při jejich volbě zachovat. Totiž tehdy platilo, že jsou místa, kam se dostane třeba jenom GW, jako existovalo jedno místo na Himlu a v tom případě bylo potřeba vědět, zda tam své hráče poslat a nebo ne, když jí nepřítel měl.

Ale něco uvnitř mě vždycky vědělo, že tohle není správné a nemá to zde co dělat. Věděl jsme ale, že ve hře to být musí, tehdy to skutečně bylo nutné.

Dnes ne. Změnila se technika, změnilo se rozložení hráčů a hra se neustále zrychluje. Většina bitev končí brzo a má to logické vysvětlení.

Otázka ale je, zda by její odstranění vedlo ke stejnému úbytku hráčů, jaký máme teď a nebo naopak by zůstalo více starých hráčů, kterým jenom došla trpělivost právě i díky arty. To je samozřejmě pouze spekulace a čistě selským rozumem si myslím, že za poklesem hráčů může tolik různých faktorů a průserů, co se stalo a co WG nadělalo, že svádět to jenom na jeden je hloupost a tak by pokles byl tak i tak.       

Je mi ale hodně nepříjemné vidět, jak se někteří lidé přímo ukájí na tom, že mohou ostatním ubližovat v podstatě bez možnosti se bránit. A prosím, nepište a ani neříkejte mi nevýhody, které arty třída má. Nejenom že je znám prakticky všechny a i dobře vím, že její nevýhody překonávají výhody. O tom totiž nepíšu a jen by to znamenalo, že se nedokážu správně vyjádřit a vy tak nechápete to, co se vám snažím říct.

Napsal bych toho spoustu, hodně jsem i smazal, ale nemá to smysl. A vlastně ani nechci, aby to mělo být, že přesvědčuji ostatní o svojí pravdě, což když to po sobě čtu, tak to nejspíše přesně tak vypadá. A to nechci. Proto raději končím, než to smažu celé.

Budu se těšit na další hry, omlouvám se a děkuji za parádní četu. Díky, že tu s námi jsi.


signature.pngshp.pngussr_2.pngusa_1.pngchina_1.pnguk_1.pnggermany_1.pngjapan_1.pngfr_1.pngarty_haters.pngcigar.pngusa_1.pngfinal.png33.png

Offline

Like dali:

jardagsf1, MoonmanDJ, cz858, bigdragonAF

#280 28. 11. 2019 08:26:09

Blecha_007
Výkonný důstojník
Místo: Rýmařov
Registrován: 15. 12. 2016
Příspěvky: 4.571

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Ještěre, asi bychom měli dát četu  Smile_trollface-3  Zeptej se Asterixe, nebo Jarka, jak dokážu kurvovat, píčovat a proklínat artyny já. Hlavně od doby co expím 5a a SC tak přímo umírám na otevřených mapách, kde jsou non stop 3 rakoviny.
Nicméně ... na uklidnění jsem našel recept - na šikanu šikanou - takže když mě naserou, nasedám do M53/55  arta

Btw argument, že nemohou dát tlačítko "no arty" už jsem vyvrátil. Kdyř všichni dostaneme na výběr hrát bez artyny, a pak to tlačítko nebudou mít zaškrtlé jen artynáři, nechť si hrají formát 15 vs 15 sami proti sobě.  Smile_trollface-3

Offline

Like dali:

Shortik, JesterCZ

#281 28. 11. 2019 14:42:34

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Je mi jasné, že člověk se nezavděčí nikdy všem. Takový je život. Můžeme nadávat, jakkoli sprostě, můžeme řvát, ale to je asi tak všechno, co naděláme. A pokud soupeř může mít jakýkoli stroj, tak je fér, aby se síly vyrovnaly a my ho měli taky. Vzhledem k nastavení je fajn, že alespoň z tohoto pohledu je to fér a můžeme se s tím popasovat. myslím, že poslední hra ukázala, že jsme se s tím popasovali dobře a vyhráli. Byť zásluhou artyny. Výhra se počítá a ve srovnání se soupeři nám artyna pomohla více.

Prostě pokud jsou nějaká pravidla, je třeba je využívat do všech detailů a možností. Podívej se na F1. tam se také týmy pohybují na jejich hraně a to jim dává výhody nad ostatními. My jsme v prámci pravidel. A výhra se počítá.

PS: každý má občas šílené stavy.
Smile_trollface-3  beert


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dali:

Shortik, MoonmanDJ, JesterCZ, Kyjovjak

#282 29. 11. 2019 10:04:35

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

nevím jestli víte a znáte, ale ted je možné získat


Your Bonus Code Package* for existing players includes:
x1 Valentine II
x1 Garage Slot
x3 Days of Premium Account
Personal Reserve: x5 +50% Experience for 1 hour
Personal Reserve: x5 +200% Crew experience for 1 hour
Don't have a World of Tanks account yet? Use the code when creating your account to get this special pack* for newcomer: 
x1 T-127, the ideal vehicle to start the game
x1 Garage Slot for your tanks
x7 Days of Premium Account, to progress faster
*Only valid on the NA and EU servers.





Kod k získání zde


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

#283 29. 11. 2019 10:20:59

Shortik
Zasloužilý člen / admin
Místo: Haná
Věk: 35 let
Registrován: 18. 11. 2013
Příspěvky: 8.039

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Keys are only available for members that are Level 2+ // Jak se dostanu na level 2 a výš?


Do chlubícího vlákna dávám příspěvky vždy tak, že po kliku na náhled se otevře wotreplays.com s daným replayem.

signature.pngdon2.pngkeeper3.pngZM.pngwmm.pngefm.pngirm.pngmed3.pngnouma.pngarty_paranoid.gifAnnoM48A1.pngshorty.png

Offline

#284 29. 11. 2019 10:29:04

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Já to zvládl za dva dny.

Máš tam účet?
Pokud ano, tak body jsou za změnu avataru, dále za každodenní přihlášení. Za založení nějaké diskuse a za každých 5 plusů nebo mínusů, který v diskusi dáš. Když se podíváš tam na forum, tak jsou tam desítky témat o ničem k WoT, protože lidi sbírají body.


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dal:

Shortik

#285 29. 11. 2019 14:10:14

Shortik
Zasloužilý člen / admin
Místo: Haná
Věk: 35 let
Registrován: 18. 11. 2013
Příspěvky: 8.039

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Máš recht. Dal jsem pár plusek, založil nové téma, nahrál avatara a skáče to nahoru. Avatara nemám ještě schváleného, ale už mám skoro půlku na 2. úroveň.


Do chlubícího vlákna dávám příspěvky vždy tak, že po kliku na náhled se otevře wotreplays.com s daným replayem.

signature.pngdon2.pngkeeper3.pngZM.pngwmm.pngefm.pngirm.pngmed3.pngnouma.pngarty_paranoid.gifAnnoM48A1.pngshorty.png

Offline

#286 29. 11. 2019 14:29:35

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Však vím, ne?
pipe


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dal:

Shortik

#287 04. 12. 2019 21:49:15

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Nějak se nic moc nescházíte na Discordu :-P

Tam kam můžu nikdo moc není, nebo se se mnou nikdo nechce bavit. Jsem osamělá parybka...
arta


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

#288 04. 12. 2019 22:13:45

Taramtum
Host

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Hmm. Včera jsem s tebou se snažil navázat spojení,ale mlčel jsi jak ryba. Tak nevím, jestli si to mám brát osobně big_smile

#289 04. 12. 2019 22:46:16

JesterCZ
Posádkový důstojník
Místo: Most
Registrován: 05. 10. 2015
Příspěvky: 1.742

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Poslední dva dny si říkám, že bych rád dal četu, ale nějak mi to neklape s načasováním, kdy buď mi do toho něco vletí, nebo mě potřebuje někdo někde jinde a tak už nemohu. Tak snad zítra společně dáme, jestli tu budeš.


signature.pngshp.pngussr_2.pngusa_1.pngchina_1.pnguk_1.pnggermany_1.pngjapan_1.pngfr_1.pngarty_haters.pngcigar.pngusa_1.pngfinal.png33.png

Offline

#290 05. 12. 2019 09:06:25

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Tak se tedy omlouvám.
Asi jsem si odskočil v tu nejméně vhodnou chvíli.

Přátelé a krajané z nerybí říše, rád se s vámi potkám a prosím, neberte to osobně. Nic proti vám nemám. Sice se neshodneme ve všem, ale platí, že 100 lidí 100 chutí a přesto můžeme být přátelé a komunikovat spolu.


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dali:

bigdragonAF, Shortik, Pepca_CV, MoonmanDJ, jardagsf1, JesterCZ, Taramtum

#291 06. 12. 2019 07:26:55

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Děkuji Jesterovi za zajímavé povídání. Bylo to hrozně příjemné I přesto, že na hru samotnou vlastně vůbec nedošlo. A ono to vlastně ani tak co ano tak, ono to vůbec nevadilo.


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dali:

bigdragonAF, JesterCZ

#292 06. 12. 2019 17:32:47

JesterCZ
Posádkový důstojník
Místo: Most
Registrován: 05. 10. 2015
Příspěvky: 1.742

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Je to milé, vidět poděkování, ale skutečně není potřeba děkovat za něco tak lidsky samozřejmého, jako je popovídání si.  Tím nechci odradit slušného člověka, spíše se cítím trapně, protože jsem neudělal nic, za co bych si poděkování zasloužil, bylo to velmi příjemné popovídání si s kamarádem.

A vlastně to já dlužím poděkování tobě, protože jsi mě uchránil od toho to zapnout big_smile big_smile

Rád jsem tě slyšel a zatím se zdá, že to dneska klapne, jen se bojím to zakřiknout.


signature.pngshp.pngussr_2.pngusa_1.pngchina_1.pnguk_1.pnggermany_1.pngjapan_1.pngfr_1.pngarty_haters.pngcigar.pngusa_1.pngfinal.png33.png

Offline

#293 06. 12. 2019 21:19:57

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Dobrých lidí je dneska málo, takže je dobré si jich vážit.
A protože to bylo opravdu příjemné povídání, nemám důvod to říct a poděkovat za fajn strávený čas.
No nevím, jestli se potkáme, teprve ted zapínám hru.
Tak uvidíme, jestli byl zákřik.

Smile_great


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dal:

JesterCZ

#294 06. 12. 2019 23:18:20

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Děkuji za hry a dnešní poslední pro některé, kteří to rádi:

Vítězství
Siegfriedova linie
Hummel
1 850   (x2 za první vítězství každý den)  41 138   1  
Úspěchy v bitvě Obránce, Vzorný tankista: "II. třídy", Lavriněnkova medaile  III. třídy

Mise dokončena! Odměna:
Přidáno: Malá sada nářadí (x1), Manuální hasicí přístroj (x1), Malá lékárnička (x1)

MoE: 76.65%    (+0.98%)    CMD: 2 077

Opravy:    -874 
Munice:    -10 080 
Celkem:    30 184      WN8: 2 722 (84)

http://wotreplays.eu/site/5118752#siegf … _r1-hummel


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dal:

JesterCZ

#295 06. 12. 2019 23:31:36

JesterCZ
Posádkový důstojník
Místo: Most
Registrován: 05. 10. 2015
Příspěvky: 1.742

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Pěkná hra. Děkuji za četičku a budu se těšit zase příště. Umím číst a příště si o tom promluvíme big_smile


signature.pngshp.pngussr_2.pngusa_1.pngchina_1.pnguk_1.pnggermany_1.pngjapan_1.pngfr_1.pngarty_haters.pngcigar.pngusa_1.pngfinal.png33.png

Offline

#296 07. 12. 2019 16:15:24

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Aj aj aj. Ty umíš číst?

Ale vážně, nevím, o čem chceš mluvit  beert


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

#297 07. 12. 2019 18:19:36

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Mimochodem, i rekrut se snaží: 
Vítězství
Opatství
Cruiser Mk. II
1 858   (x2 za první vítězství každý den)  16 958 
Úspěchy v bitvě Válečník, Pascucciova medaile, Vzorný tankista: "I. třídy"

Opravy:    -378 
Munice:    -1 248 
Celkem:    15 332      WN8: 4 939 (100)


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dal:

bigdragonAF

#298 09. 12. 2019 10:59:48

Rejnok1
paryba a ještě prase
Místo: Brno
Registrován: 16. 11. 2019
Příspěvky: 3.047

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Tak jsem četl, že si někdo někde stěžuje? A to je jako co? Tomu se říká bojová morálka?
Náčelníku vysvětli mu prosím, že voják má držet hubu a krok. tak nás to učili na vojně... Smile-izmena


rejnok1.pngwmm.pngefm.pngbEPSCPE.png
Jednou PRASE, vždycky PRASE. Prostě Prasátka mám v srdci.

Offline

Like dali:

bigdragonAF, JesterCZ

#299 09. 12. 2019 11:24:47

bigdragonAF
Velitel / admin
Místo: Olomouc
Narozeniny: 18. října
Věk: 61 let
Registrován: 18. 11. 2013
Příspěvky: 18.395

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

no ono je to s těmi artyhatery takový složitý  facepalmic  Smile_trollface-3

Offline

#300 09. 12. 2019 11:52:12

Shortik
Zasloužilý člen / admin
Místo: Haná
Věk: 35 let
Registrován: 18. 11. 2013
Příspěvky: 8.039

Re: Všeobecná diskuze pro nečleny

Navíc hromada chlapců vojnou neprošla. Smile_Default


Do chlubícího vlákna dávám příspěvky vždy tak, že po kliku na náhled se otevře wotreplays.com s daným replayem.

signature.pngdon2.pngkeeper3.pngZM.pngwmm.pngefm.pngirm.pngmed3.pngnouma.pngarty_paranoid.gifAnnoM48A1.pngshorty.png

Offline

Like dal:

bigdragonAF

Rychlá odpověď

Zadání zprávy k odeslání

Zápatí

Založeno na FluxBB | CZ a SK